If you can imagine it we can do it!

Siz sadece bir film istersiniz... Biz size yeniliği, yaratıcılığı, renkleri, farklı bakış açılarını, çeşit çeşit hayalleri ve gerçekleri sunarız.

Daima Çalışkan

Ekibimiz sizlere en iyisini sunmak adına sürekli ve istekli bir biçimde çalışarak en kısa sürede teslimiyeti hedefler.

Geniş Çalışma Alanı

Çalışma alanını sadece bölgemizde değil, kıtalar arası ufukları aşmayı hedefliyoruz

Ayrıntı

İsteklerinize önem veriyoruz. Her ayrıntı bizler için önemli.

Kalite Kararlılık Başarı

İşimize verdiğimiz değerin sonuçlarını siz değerli müşterilerimizin geri dönütlerinden anlamaktayız. Tercihleriniz arasında listenin en üstünde yer almak bizlerin çalışma azmini daha da artıracaktır. 

%
Başarı
+
Yorum ve Geri Dönüş
+
Referans

Hizmetlerimiz

VİDEO KLİP ÇEKİMİ VE MONTAJI

Değişen ve gelişen müzik sektöründe şüphesiz, görselliğin önemi son yıllarda giderek artmaktadır. Sosyal medya araçları kullanımının ve paylaşımlarının giderek arttığı günümüzde sanatçıların, müzisyenlerin ya da müzik gruplarının ürettikleri müzikleri görsellikle birleştirerek bir video klip şeklinde izleyici, dinleyici ve takipçilerine sunmalarının gerekliliği gün geçtikçe önem kazanmaktadır. İşte tam bu noktada video prodüksiyon ekibimiz sizin için en iyi çözümleri üretmektedir.

SESLENDİRME – DUBLAJ VE MONTAJI

Bazen dinleyicilere bir duyguyu aktarırken, bazen bir ürünün satışına katkıda bulunuyorlar; bazen de çok önemli bilgileri milyonlarca insana iletmek görevini yerine getiriyorlar. Seslendirmenin önemli olduğu bir diğer popüler konu ise film anlatıcılığıdır. Önemli olan da seslendirme yaparken seslendiren kişinin, ses renginin hayat verdiği karakterle özdeşleşmesidir. Biz de bunu önemi göz ardı etmeyerek işinde uzman kişilerle çalışıyoruz.

REKLAM

Televizyonlarda, gazetelerde, dergilerde ve çoğu internet sitelerinde karşılaştığınız reklamlar, pazarlamada büyük öneme sahiptir. Reklam, tüketicide etki bırakmak ve ürünü/hizmeti tanıtmak amacıyla yapılır. Dolayısıyla tüketiciler ve işletmeler açısından önemlidir. İyi bir reklamın ilgi çekici, şaşırtıcı, özgün ve yaratıcı olması gerekir.

ALBÜM ÇALIŞMALARI

Müzik ruhun gıdasıdır derler ya, onun gibi bu doğal ihtiyacımızı karşılamak için en özel ve eşsiz müzikleri bir araya toplayabileceğimiz albüm çalışmalarımıza başladık.

KİTAP ÇEVİRİSİ VE BASIMI

Kitap okumak insanın fikir yapısını, hayal dünyasını geliştirir; sözcük dağarcığını arttırır, insana bilgi ve birikim kazandırır. Gelişmiş ülke toplumları, sahip oldukları bilgilerin % 55’ ini kitap okuma kanalıyla kazanmaktadır. Gelişmemiş ülkelerin çoğunun karşılaştıkları sorunların temelinde ise eğitimsizlik ve okumamak yatar. Bu nedenle yeni kitap kaynaklarının çevrilmesinde ve basımında, yeni kaynaklara bireylerin daha rahat ulaşabilmesi için bilgi denizine katkı sunmak bizim için işten çok hizmettir.

Play Video

Js Prodüksiyon

İletişim

Sorularınız için lütfen e-mail atınız.

jsproduskiyon@gmail.com