Daima Çalışkan

Ekibimiz sizlere en iyisini sunmak adına sürekli ve istekli bir biçimde çalışarak en kısa sürede teslimiyeti hedefler.

Geniş Çalışma Alanı

Çalışma alanını sadece bölgemizde değil, kıtalar arası ufukları aşmayı hedefliyoruz.

Ayrıntı

İsteklerinize önem veriyoruz. Her ayrıntı bizler için önemli.

%
Başarı
+
Yorum ve Geri Dönüş
+
Referans

REKLAM

Televizyonlarda, gazetelerde, dergilerde ve çoğu internet sitelerinde karşılaştığınız reklamlar, pazarlamada büyük öneme sahiptir. Reklam, tüketicide etki bırakmak ve ürünü/hizmeti tanıtmak amacıyla yapılır. Dolayısıyla tüketiciler ve işletmeler açısından önemlidir. İyi bir reklamın ilgi çekici, şaşırtıcı, özgün ve yaratıcı olması gerekir. Bizler; sizler için bu tanıtımları en iyi şekilde hazırlayarak kurumunuzun tanıtınımı profesyonel kadromuzla yapıyoruz.

Marka değerinizi güçlendirmek ve tanıtımını kolaylaştırmak için kurum olarak kurumsal kimlik çalışmalarınızıda yapmaktayız.

Kapsam olarak; Firmanın ürettiği ürünler ve bu ürünlerin ambalajları, bina, ofis ya da şantiye alanları gibi firmaların içinde yer aldıkları çevre, firmalara ait tabelalar ve diğer çeşitli yönlendirme araçları, firmalar tarafından düzenlenen sergiler, fuayeler, fuarlar, firmaların kurum içinde ve dışında kullandıkları antetli kağıtlar, zarflar, dosyalar, firma elemanlarına ait kartvizitler, bunların yanı sıra firma adına kesilmiş faturalar ve irsaliyelerle tahsilat mektupları, firmaların verdiği sertifikalar, firmalar tarafından çıkarılan kurumsal yayınlar ve raporlar, firmalara ait kataloglar, reklamlar veya broşürler, ayrıca firmaların eğer var ise bayrakları ya da ajanda, takvim, bloknot gibi promosyon ürünleri firmanın kurumsal kimliğini oluşturan bazı ögeleridir.

microphone-1209816_1920

SESLENDİRME – DUBLAJ VE MONTAJI

Bazen dinleyicilere bir duyguyu aktarırken, bazen bir ürünün satışına katkıda bulunuyorlar; bazen de çok önemli bilgileri milyonlarca insana iletmek görevini yerine getiriyorlar. Seslendirmenin önemli olduğu bir diğer popüler konu ise film anlatıcılığıdır. Önemli olan da seslendirme yaparken seslendiren kişinin, ses renginin hayat verdiği karakterle özdeşleşmesidir. Biz de bunu önemi göz ardı etmeyerek işinde uzman kişilerle çalışıyoruz.

video-klip-cekimi-montaji

VİDEO KLİP ÇEKİMİ VE MONTAJI

Değişen ve gelişen müzik sektöründe şüphesiz, görselliğin önemi son yıllarda giderek artmaktadır. Sosyal medya araçları kullanımının ve paylaşımlarının giderek arttığı günümüzde sanatçıların, müzisyenlerin ya da müzik gruplarının ürettikleri müzikleri görsellikle birleştirerek bir video klip şeklinde izleyici, dinleyici ve takipçilerine sunmalarının gerekliliği gün geçtikçe önem kazanmaktadır. İşte tam bu noktada video prodüksiyon ekibimiz sizin için en iyi çözümleri üretmektedir.

ALBÜM ÇALIŞMALARI

Müzik ruhun gıdasıdır derler ya, onun gibi bu doğal ihtiyacımızı karşılamak için en özel ve eşsiz müzikleri bir araya toplayabileceğimiz albüm çalışmalarımıza başladık.

KİTAP ÇEVİRİSİ VE BASIMI

Kitap okumak insanın fikir yapısını, hayal dünyasını geliştirir; sözcük dağarcığını arttırır, insana bilgi ve birikim kazandırır. Gelişmiş ülke toplumları, sahip oldukları bilgilerin % 55’ ini kitap okuma kanalıyla kazanmaktadır. Gelişmemiş ülkelerin çoğunun karşılaştıkları sorunların temelinde ise eğitimsizlik ve okumamak yatar. Bu nedenle yeni kitap kaynaklarının çevrilmesinde ve basımında, yeni kaynaklara bireylerin daha rahat ulaşabilmesi için bilgi denizine katkı sunmak bizim için işten çok hizmettir.

Medya Planlaması

İletişim kampanyasının orijinal ve etkili planlanması, kampanyanın başarılı olması için tek başına yeterli neden değildir. Medya planlaması hazırlanırken belirlenmesi gereken öncelikli hususlar kampanyada verilecek olan mesajların doğru seçilmesi ve hedef kitlenin belirlenmesidir. Belirlenecek olan anahtar mesajlar doğrultusunda hedef kitle belirlenir ve planlama hazırlanır. Doğru ve sağlıklı bir medya planı için sistemli bir medya analizi yapılması gerekmektedir. Asıl amaç, belirlenen hedefler doğrultusunda, doğru hedef kitleye, doğru zamanda ve doğru yerde ulaşılmasını sağlayarak satın alma eylemini gerçekleştirmek veya ürün bilinirliğinin artırılmasını sağlamaktır.

Videoyu oynat