Hizmetler

Seslendirme, Dublaj ve Montajı

Profesyonel seslendirme, dublaj ve montaj hizmetlerimizle, projelerinizin ses dünyasını canlandırıyoruz. Uzman ekibimiz, her ayrıntıyı kusursuzca işleyerek size en kaliteli sonuçları sunuyor.

Video Çekimi ve Montajı

Görsel hikayenizi hayata geçirmek için tam donanımlı video çekimi ve montaj hizmetlerimizle yanınızdayız. Her aşamada profesyonel yaklaşımımızla, projenizin vizyonunu gerçeğe dönüştürüyoruz.

Web Tasarımı ve Yapımı

İnternetin gücünden faydalanmak için özelleştirilmiş web tasarım ve geliştirme hizmetlerimizle markanızı dijital dünyada öne çıkarın. Kullanıcı dostu ve estetik web siteleriyle müşterilerinizi etkileyin.

Albüm Çalışmaları

Sanatınızı en yüksek kalitede kaydedip sunmak için buradayız. Albüm çalışmalarımızla, sesinizi dünyaya duyurmanıza yardımcı oluyoruz. Profesyonel stüdyo ortamımız ve deneyimli ekibimizle, müziğinizin potansiyelini ortaya çıkarıyoruz.

Reklam

Hedef kitlenize ulaşmak ve markanızı ön plana çıkarmak için yaratıcı reklam çözümleri sunuyoruz. Stratejik planlama ve etkili iletişimle, reklam kampanyalarınızı başarıya taşıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Markanızın kimliğini güçlendirmek ve tanıtmak için özgün ve etkileyici kurumsal kimlik tasarımları sunuyoruz. Logo, renkler, fontlar ve diğer unsurlarla markanızın karakterini yansıtıyoruz.

Medya Planlaması

Doğru zamanda ve doğru kanallarda hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacak stratejik medya planlama hizmetleri sunuyoruz. Veri analizi ve pazar araştırmasıyla, reklam bütçenizi en verimli şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz.

Kitap Çevirisi ve Basımı

Yazarların eserlerini dünya çapında okuyucularla buluşturmak için kitap çevirisi ve basımı hizmetleri sunuyoruz. Uzman çevirmenlerimiz ve kaliteli basım tekniklerimizle, kitaplarınızın uluslararası arenada başarılı olmasını sağlıyoruz.

Mobil Uygulama Tasarımı ve Yapımı

Akıllı telefonlar ve tabletler için özelleştirilmiş mobil uygulamaların tasarımı ve geliştirilmesinde uzmanlaşmış bir ekiple çalışarak kullanıcılarınıza mükemmel bir deneyim sunun.

Kitap Çevirisi ve Basımı

Yazarların eserlerini dünya çapında okuyucularla buluşturmak için kitap çevirisi ve basımı hizmetleri sunuyoruz. Uzman çevirmenlerimiz ve kaliteli basım tekniklerimizle, kitaplarınızın uluslararası arenada başarılı olmasını sağlıyoruz.

Hizmetler

Seslendirme, Dublaj ve Montajı

Bazen dinleyicilere bir duyguyu aktarırken, bazen bir ürünün satışına katkıda bulunuyorlar; bazen de çok önemli bilgileri milyonlarca insana iletmek görevini yerine getiriyorlar. Seslendirmenin önemli olduğu bir diğer popüler konu ise film anlatıcılığıdır. Önemli olan da seslendirme yaparken seslendiren kişinin, ses renginin hayat verdiği karakterle özdeşleşmesidir. Biz de bunu önemi göz ardı etmeyerek işinde uzman kişilerle çalışıyoruz.

Video Klip Çekimi ve Montajı

Değişen ve gelişen müzik sektöründe şüphesiz, görselliğin önemi son yıllarda giderek artmaktadır. Sosyal medya araçları kullanımının ve paylaşımlarının giderek arttığı günümüzde sanatçıların, müzisyenlerin ya da müzik gruplarının ürettikleri müzikleri görsellikle birleştirerek bir video klip şeklinde izleyici, dinleyici ve takipçilerine sunmalarının gerekliliği gün geçtikçe önem kazanmaktadır. İşte tam bu noktada video prodüksiyon ekibimiz sizin için en iyi çözümleri üretmektedir.

Web Tasarım

Albüm Çalışmaları

Müzik ruhun gıdasıdır derler ya, onun gibi bu doğal ihtiyacımızı karşılamak için en özel ve eşsiz müzikleri bir araya toplayabileceğimiz albüm çalışmalarımıza başladık.

Reklam

Televizyonlarda, gazetelerde, dergilerde ve çoğu internet sitelerinde karşılaştığınız reklamlar, pazarlamada büyük öneme sahiptir. Reklam, tüketicide etki bırakmak ve ürünü/hizmeti tanıtmak amacıyla yapılır. Dolayısıyla tüketiciler ve işletmeler açısından önemlidir. İyi bir reklamın ilgi çekici, şaşırtıcı, özgün ve yaratıcı olması gerekir. Bizler; sizler için bu tanıtımları en iyi şekilde hazırlayarak kurumunuzun tanıtımını profesyonel kadromuzla yapıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Marka değerinizi güçlendirmek ve tanıtımını kolaylaştırmak için kurum olarak kurumsal kimlik çalışmalarınızıda yapmaktayız. Kapsam olarak; firmanın ürettiği ürünler ve bu ürünlerin ambalajları, bina, ofis ya da şantiye alanları gibi firmaların içinde yer aldıkları çevre, firmalara ait tabelalar ve diğer çeşitli yönlendirme araçları, firmalar tarafından düzenlenen sergiler, fuayeler, fuarlar, firmaların kurum içinde ve dışında kullandıkları antetli kağıtlar, zarflar, dosyalar, firma elemanlarına ait kartvizitler, bunların yanı sıra firma adına kesilmiş faturalar ve irsaliyelerle tahsilat mektupları, firmaların verdiği sertifikalar, firmalar tarafından çıkarılan kurumsal yayınlar ve raporlar, firmalara ait kataloglar, reklamlar veya broşürler, ayrıca firmaların eğer var ise bayrakları ya da ajanda, takvim, bloknot gibi promosyon ürünleri firmanın kurumsal kimliğini oluşturan bazı ögeleridir.

Medya Planlaması

İletişim kampanyasının orijinal ve etkili planlanması, kampanyanın başarılı olması için tek başına yeterli neden değildir. Medya planlaması hazırlanırken belirlenmesi gereken öncelikli hususlar kampanyada verilecek olan mesajların doğru seçilmesi ve hedef kitlenin belirlenmesidir. Belirlenecek olan anahtar mesajlar doğrultusunda hedef kitle belirlenir ve planlama hazırlanır. Doğru ve sağlıklı bir medya planı için sistemli bir medya analizi yapılması gerekmektedir. Asıl amaç, belirlenen hedefler doğrultusunda, doğru hedef kitleye, doğru zamanda ve doğru yerde ulaşılmasını sağlayarak satın alma eylemini gerçekleştirmek veya ürün bilinirliğinin artırılmasını sağlamaktır.

Kitap Çevirisi ve Basımı

Kitap okumak insanın fikir yapısını, hayal dünyasını geliştirir; sözcük dağarcığını arttırır, insana bilgi ve birikim kazandırır. Gelişmiş ülke toplumları, sahip oldukları bilgilerin % 55’ ini kitap okuma kanalıyla kazanmaktadır. Gelişmemiş ülkelerin çoğunun karşılaştıkları sorunların temelinde ise eğitimsizlik ve okumamak yatar. Bu nedenle yeni kitap kaynaklarının çevrilmesinde ve basımında, yeni kaynaklara bireylerin daha rahat ulaşabilmesi için bilgi denizine katkı sunmak bizim için işten çok hizmettir.